Шукаєте ідеальне місце для проведення семінару, тренінгу, засідання клубу, корпоративу або виїзного урочистої події? Краще рішення – оренда залу на 30 місць в Яремче!
Пропонуємо вам орендувати зал ресторану «Довбуш» в Яремче для проведення заходу, зручне місце для тренінгу, семінару, конференції, корпоративу, і при цьому місцем для незабутнього відпочинку в горах в будь-який сезон. У нас є можливість проводити закриті заходи на 20-30 осіб.
Ресторан «Довбуш» розташований поруч з відомими «місцями сили», в пішій доступності від нього відома Білий камінь , Гора Маковиця , скелі Довбуша , зручний кам’янистий берег річки Прут.
 Природа Карпат, панорамні види і чудовий гірське повітря оточують готель-ресторан «Довбуш» з усіх боків, в сезон нас оточують ягідні і грибні галявини, квітучі гірські луки і дикий карпатський ліс.
Вченим відомо, що навчання на виїзді сприймається набагато продуктивніше, ніж заняття в звичайному класі. Вам залишиться тільки продумати програму заходу, решту ми допоможемо організувати на місці.
Вибравши в оренду зал ресторану «Довбуш», ви можете не тільки провести успішні заняття, але і забезпечити всіх учасників заходу харчуванням, проживанням і екскурсійним обслуговуванням.
Поєднувати приємне з корисним: тренінг, семінар або закрите клубний захід і активний відпочинок на свіжому повітрі, не замислюючись про побутові моменти, допоможе оренда залу на 30 місць в Яремче.
Для проживання під час заходу ми готові надати 4-місний люкс і чотири 3-місних апартаменти з терасами і прямим видом на гори і ліс.
Велика парковка біля ресторану комфортно розмістить ваш автотранспорт або автобус.
Потужності ресторану дозволяють прийняти і нагодувати до 30 учасників вашого заходу, забезпечити кава-брейки, комплексні обіди, європейські сніданки, банкети, а також шашлики на відкритому вогні в дерев’яній альтанці на свіжому повітрі в неформальній обстановці. Ресторан спеціалізується на гуцульської кухні і стравах на відкритому вогні.
Пішохідні прогулянки в ліс і в гори, в околицях ресторану, допоможуть учасникам налаштуватися на заняття і активно відпочити. Приємно в перервах прогулятися по пересіченій місцевості, подихати кристально карпатським повітрям, що сприяє відмінному самопочуттю і плідної розумової роботи. Що ще потрібно для успішного заходу, крім оренди нашого затишного конференц залу?
Вартість оренди залу для заходу від 150 грн \ год, додаткові послуги, екскурсії, харчування та проживання – за прейскурантом, гірське повітря і прогулянки – безкоштовно.
Завжди свіжі новини про нас тут готель-ресторан “Довбуш” в Яремче
У нашому готелі-ресторані вже проходили такі заходи: виїзне засідання автомобільного клубу, презентації ТМ, семінари з йоги та психології, виїзні корпоративи фірм, різні тренінги, закриті виїзні вечірки, презентації нової продукції, виїзні наради засновників. Ми знаємо, що таке приватність, якщо ви хочете зняти готель і ресторан тільки для вашого заходу.