Які ягоди збирають в Карпатах?

Ягідний сезон в Карпатах починається з червня і триває до першого снігу. Ягоди ростуть в горах з підніжжя і до самих вершин. Тому, приїхавши в літній сезон в Яремче, обов’язково заплануйте похід за ягодами. У готелі «Довбуш» ми розкриваємо секрети ягідних полян і пропонуємо джип-тури за ягодами в гори. Адже самі смачні ягоди ростуть високо в горах там, куди не заходить звичайний пішохід.

Високо в горах є таємні галявини чорниці, брусниці та суниці, ці ягоди ростуть високо в горах. Наші провідники знають дорогу. Але навіть у підніжжя гір, поблизу пішохідних туристичних стежок можна поласувати малиною, яка плодоносить з липня до вересня, дика карпатська малина дуже ароматна і солодка, не відмовляйте собі в задоволенні. Ближче до кінця літа в Карпатах починається сезон ожини. Величезні ожинові зарості, які починаються в передгір’ях і піднімаються високо в гори, покриті стиглими фіолетовими ягодами, тут головне одягнутися так, щоб одяг захищав від подряпин в густих заростях ожини і малини.

Але сама ароматна ягода в Карпатах – це суниця. Низенькі кущики змушують нагінаться і дивитися під ноги, щоб не наступати на квіти або ягоди, але ця праця коштує результату. Казковий аромат і солодкість дикої карпатської суниці ні з чим не зрівняється. Хочете з’їздити на джипі на таємні суничні галявини в горах? Приїжджайте відпочивати в готель «Довбуш» в Яремче і ви дізнаєтеся усіх таємниць карпатських ягід.