Рибні місця в Яремче. Де в Карпатах ловити дику форель?

Багато туристів, приїжджаючи на відпочинок в Карпати думають, що ловити рибу тут можна тільки в хазяйських ставках, або штучних озерах. Але для азартних рибалок ми знаємо місця в Яремче, де ловиться справжня дика форель. Звичайно, якщо ви хочете за 5 хвилин швидко зловити собі вечерю – рибалка в форельних господарствах – відмінний варіант. Ми можемо відвезти вас на джипі в кращі форелеві господарства.

Але якщо ви хочете битися з дикої фореллю в її природному середовищі, ми знаємо, де її ловити. Зупинившись в готелі «Довбуш» ви дізнаєтеся секретні місця риболовлі на дику річкову форель. Найбільше задоволення рибалки – це прекрасна первозданна природа навколо, холодна гірська річка з крутими порогами і хитра риба, яку не так і просто зловити!

Кухар ресторану «Довбуш» може приготувати вам вашу форель на мангалі, але якщо ви не шукайте легких шляхів – у нас є відмінний мангал у дворі готелю, де ви самі можете посмажити спійману вами форель. Інстинкти добувача пропонують вам спробувати добути їжу і приготувати її самим. Активний відпочинок в Карпатах. У нас завжди є чим зайнятися і куди піти.